Adalar Klima Servisi

Adalar Klima Servisi

Klimalar hayatımızın hem yaz hem de kış aylarında vazgeçilmez parçası haline gelmiştir. Klimanın montaj, bakım ve diğer gerekli işlemleri Adalar Klima Servisi tarafından kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. Klimalar uzun süre kullanıldığında zaman içinde filtresinde tıkanmalar ve klima parçalarında yıpranmalar oluşabilir. Bu gibi durumlarda klimanın çalışma performansı düşecek ve verim azalacaktır.

Neden Klima Bakımı Gereklidir?

Klimaların çalışması içerisinde gazlar aracılığıyla olmaktadır. Bu gazların belli bir seviyede bulunması çalışması için uygun ortam oluşturur. Klimanız eğer bakımsız kalmışsa gaz miktarındadeğişimler olabilmekte ve yeterli düzeyde ısıtma soğutma işlemini yapılamamaktadır. Bu durum hem klimadan alınan verimi düşürür hem de bütçenize kabarık bir fatura olarak yansır. Aynı zamanda bakımsız kalan klimalar insan sağlığı için tehdit oluşturur.

Adalar Klima Servisi, klimanızın montaj işlemi de dahil tüm bakım, tamir işlerini yapmakta uzman ekip ve araç gereçlerle hazırdır. Klimanız arızalanmasa dahi mevsim geçişlerinde mutlaka bakım için uzman ekibe başvurmanız gerekmektedir. Aksi halde hastalıklar ve elektrik kaçakları yaşanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir