Ataşehir 2 El Klima Servisi

İstanbul Kurtköy ve Kadıköy Yanı Sıra Ataşehir Klima Servisi Ve Anadolu Yakası Kombi Servisi hizmeti Vermekte Olan Anadolu Klima Servisi Sitemizden Her Marka Klima Cihazlarınıza 7 Gün 24 Saat Garantili Servis Hizmeti.

İstanbul Anadolu Klima Servisi alanında profesyonel teknisyenleri ve de teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak geniş bir erişim ağı ile birlikte tüm müşterilerine ulaşmayı hedeflemektedir.  Firmamız her zaman farklılık yaratmak adına siz değerli müşterilerine profesyonel çözümler sunmaktadır.

Profilo Klima Servisi olarak 5 yıl önce çıkmış olduğumuz uzun yolculuğumuza deneyimli elemanlarımızı da dahil ederek her geçen gün hızlı bir şekilde büyümeye devam ediyor.  Geniş araç filomuz ve teknisyen kadromuzla birlikte her zaman güler yüzlü yaklaşımımızı sürdürmekteyiz.

Hizmet vermeye başladığı günden bu yana tüm müşterilerinin beklentilerini karşılayarak onlara tutarlı bir hizmet politikası sergilemektedir teknolojiye entegre yapısı ile daima en yeniyi ve iyiyi sunmuştur.

7/24 teknik destek sağlayan ekibimiz klasik servis alışkanlıklarından sıyrılarak sadece bakım ve onarımda değil aynı zamanda müşterilerini bilgilendirme noktasında da önemle durmaktadır.

teknik servis uzman kadrosu ile birlikte Kartal İlçesinde her bölgesine servis hizmetini sağlamaktadır. Yeniliğin imkanlarını sonuna kadar kullanarak servis uygulamalarında %100 başarı, güven ve kalite sunuyoruz. En hızlı ve yerinde müdahalelerle klimanızın ilk günkü gibi çalışmasını ve tasarruf etmesini sağlıyoruz.

Bir önceki yazımız olan Anadolu Yakası Kartal klima servisi başlıklı makalemizde kartal klima servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir