Beykoz Anadolu Klima Servisi

beykoz-klima-servisii

Beykoz Anadolu Klima Servisi olarak uzun yıllardır iklimlendirme sektöründe bulunmakta ve hizmet vermekteyiz. Biz bu yola müşteri memnuniyeti garantisiyle yıllar önce çıktık. Verdiğimiz hizmetler neticesinde de hiçbir müşterimizden olumsuz dönüt almadık. Amacımız hızlı, sorunsuz ve hesaplı bir hizmet sağlamaktır. Biz kendimizi internet üzerinden tanıtarak bu işe başlamadık, ilk önce geniş bir müşteri ağı oluşturduk. Bu ağı hizmet verdiğimiz müşterimizin bizleri yakın çevresine tanıtması sayesinde oldu. Daha sonra ise hizmetlerimizi internette tanıtmaya başlayarak daha fazla müşteriye ulaştık. Bir klima servisinden yardım almak istediğinizde, özellikle sadece internetten değil yakın çevrenizden de öneriler almaya çalışmanız sizin için daha verimli olacaktır. Zira çoğu kişi internet üzerinden kendisini klima servisi olarak tanıtmakta, fakat bazen durum öyle olmamaktadır. Bizim öncelikli amaçlarımızdan biri de karşılıklı güvendir.

Beykoz Anadolu Klima Servisi olarak İstanbul ilinin Anadolu yakasındaki ilçelerine hizmet vermekteyiz. 14 ilçeye de hizmet veriyoruz. Hizmet verdiğim alanlar ise; klima montajı, klima tamiri ve temizliğidir. Ayrıca beyaz eşya tamiri de yapmaktayız. Klimanız hangi marka ya da model olursa olsun tümünün montaj, tamir ve rutin temizliğini yapıyoruz. Klima arızalarınız için ister evinizde isterseniz de servisimizde müdahaleleri yapıyoruz. Biz sizlerin arzularına göre çalışma şeklimizi seçebiliyoruz. Kimi müşterilerimiz evinde değil de servisimizde klima tamirinin yapılmasını arzu edebiliyor. Burada seçimi tamamen müşterimize bırakıyoruz.

Bazı müşterilerimizin bizi arama sebebi genelde; klimam bozuktu, şimdi hiç çalışmıyor şeklinde ifadeler oluyor. Burada yönelttiğimiz ilk soru, klimanızı siz mi tamir etmeye çalıştınız oluyor. Çünkü bazı kişiler klima servisini aramaktansa klimalarını kendileri tamir edebileceklerini böylelikle paranın ceplerine kalacağını düşünüyorlar. Bu pek de doğru bir davranış değil. Klima arızalarınız için Beykoz Anadolu Klima Servisi olarak bizleri aramanızı tavsiye ediyoruz.

En İyi Klima Markası Hangisidir?

Bizler sizin yeni aldığınız klimaların montaj hizmetini de yapıyoruz. Pek çok müşterimizden en iyi klima markası nedir gibi sorular almaktayız. Aşağıda sizleri için bu soruyu yanıtladık.

  • En iyi klima markasının ilk özelliği; geçmiş modelin özelliklerinden daha fazla özelliğinin bulunması ve performansının güçlü olmasıdır. Müşteriler klimaları kullanım yılı ve bütçelerine göre seçerler. Klima almayı düşünüyorsanız, elinizde olan fiyatla alınabilecek en son model klimayı almaya çalışın.
  • İyi marka ve model klimayı 15- 20 yıl kadar kullanabileceğinizi aklınızdan çıkarmayın.
  • Klima bakımlarınızı ne kadar erken yaptırırsanız klimanızın bozulması ve tükenmesi o kadar geç olacaktır. Bu şekilde yeni bir klima almak zorunda kalmayacaksınız.
  • Hatalı montaj klimanızın daha erken bozulmasına sebep olacaktır. Klima montajınız için Beykoz Anadolu Klima Servisi olarak bizleri arayıp yardım alabilirsiniz. Bizler klima ve iklimlendirme konusunda uzun yıllardır profesyonel bir ekiple çalışıyoruz.

Bir önceki yazımız olan Kartal Klima Ve Kombi Bakım Servisi başlıklı makalemizde ataşehir klima, kartal beyaz eşya ve kartal klima hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir