Beykoz Klima Servisi

Klimanızın montaj ve bakım işlemlerinin uzman ekiple kaliteli bir şekilde yapılmasını sağlayan Beykoz Klima Servisi klimanızın en doğru şekilde çalışmasına yardımcı oluyor. Isıtma ve soğutma sistemleriyle klimalar hayatımızın bir parçası haline gelirken bir yandan da belirli aralıklarla bakıma ihtiyaç duyan elektronik araçlardandır. Bakımı ihmal edilen klimalardan alınan verim düşer ve bu durumda elektrik harcaması artarak faturanıza yansır. Bununla birlikte bakımsız kala klimalar hastalık oluşturmaktadır.

Beykoz Klima Servisi Neler Yapıyor?

Klimanızın montaj işleminden başlayarak klimanın gaz kontrolü, parça değişimi, temizlik bakımı gibi süreçlerin hepsi firma tarafından kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. Ayrıca klimanızda yaşanan arıza durumunda tamir de yapılmaktadır.

Klima montajı klimanın yeri iç ve dış ünitelerin konumu ve doğru yerleştirilmesi bakımından önem taşır. Bu sebeple de Beykoz Klima Servisi size güvenli ve verimli bir ortam oluşturmaya çalışır. Ayrıca klimanın filtre bakımı da insan sağlığı için oldukça önem arz eder. Filtresi toz ve kir dolan klimalar sağlık tehditi oluşturur ve mutlaka temizlenmesi gerekir.

Bir önceki yazımız olan Ataşehir Klima Servisi başlıklı makalemizde ataşehir klima servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir