Büyükçekmece Kombi Servisi

Klimalar mekanlardaki havanın temizlenmesini sağlar ve sahip oldukları elektrik tüketimi ise oldukça azdır. Büyükçekmece Kombi servisi hizmetimiz ile size en kaliteli bakım ve onarımı sunuyoruz. Zamanla klimaların iç ya da dış ünitelerinde yer alan hava, filtre mekanizmalarında sıkışmaya ve kanallarda tıkamaya sebep olabilmektedir. Kanallar eğer pislikle dolmaya başlarsa, ortama giren havanın da kalitesi düşmeye başlar. Bu sebeple de alerjik birtakım hastalıklar ya da astım gibi kötü sonuçlar doğurur.

Aynı şekilde yaşanan tozlanma ile klimanın içinde yer alan fanlar havayı üflemekte zorlanabilir. Klimalar da havayı sirküle edebilme adına daha çok enerji harcamaya başlarlar. Klimalar için yapılacak düzenli ve periyodik bakımlar ile bu tür sorunlar ortadan kalkmaktadır.

Kombi Bakımı Yaptırmanın Avantajları

Büyükçekmece Kombi servisi hizmetimizden faydalanmanız durumunda;

  • Daha az elektrik harcaması olur.
  • Klimanızı uzun yıllar kullanabilirsiniz.
  • İç ünitesinde mikro bakteriler olmaz.

Eğer gerekli bakımı yaptırmamanız halinde ise klimanın çalışmasıyla mekan, pis kokuyla dolar. Gözle görülmeyen bakteriler ortalığa saçılır ve küf oluşur. Ayrıca daha fazla elektrik harcanır. Klimanın her an arıza yapması da sizi maddi sıkıntıya sokacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir