KADIKÖY KLİMA SAHİL

KADIKÖY KLİMA SAHİL

Kadıköy İstanbul Anadolu yakasının incisi niteliğinde nadide bir semtimizdir. Kadıköy İstanbul ilinin merkezlerinde, Boğaz’ın Marmara ağzının doğusunda yer alır. SemtindoğusuMaltepe ilçesi, batısıİstanbul Boğazı, ve Marmara Denizi, kuzeyi Üsküdar ve Ataşehir ilçeleri, güneyi ise Marmara Denizi ile çevrilidir. Kadıköy bünyesinde altı tepeyi barındırı. Bu tepeler doğudan batıya doğru Göztepe, Fikirtepe, Acıbadem, Altıyol, Cevizlik (Küçük Moda), Koşuyolu’dur. Fenerbahçe Parkı, Göztepe Parkı, Özgürlük Parkı ile Kadıköy sahili boyunca devam eden yeşil alanlar en önemli aktif yeşil alanlardır.

KADIKÖY KLİMA SAHİL SAĞLIĞINIZ VE EKONOMİK KAZANCINIZ İÇİN HAZIR

Kadıköy klima sahil‘de klima servisi almak için profesyonel ve deneyimli teknik ekibimizle her zaman en başarılı tamir ve onarım hizmeti almak için doğru adrestesiniz. Kadıköy Klima Sahil saha araştırması yaptığınızda hem klima taktırmak hem klima servisi almak için uzman kadromuz ve profesyonel ekipmanlarımız sizin sağlığınız ve ekonomik kazancınız için hazır.

ZENGİN YEDEK PARÇA VE AKSESUAR ÇEŞİTLERİ

Kadıköy klima sahil firma arayışında olanlar için, firmanın her türlü klima markalarına ait zengin yedek parça ve aksesuar çeşitlerini bünyesinde barındırmasıçok büyükönem arz ediyor. Klima bakımında hızlı ve yerinde müdahalenin de fazlaca önemi var. Klima alırken de klima bakımı yaptırırken de klima bakım sözleşmesi, klima hizmet sözleşmesi ile haklarınızın korunması sonrasında sıkıntı yaşamamak adına çok değerli.

KADIKÖY KLİMA MONTAJI NASIL YAPILIR?

Kullanılan klimanın sağlıklı ve uzun ömürlü olmasıiçin klima montajının nasıl yapıldığıçok öenmlidir. Kaliteli sarf malzemeleri ile klimanın istendiği ortamın en uygun yerine yapılan klima montajı, klimadan en yüksek verim almanızısağlanır.

KLİMA ARIZALANDIĞINDA NE YAPILMALI?

Her ürün gibi klimaların da arıza yapması çok doğaldır. Arıza anında ilk yapılması gereken servise hızlı ulaşmaktır. Eğitimli call center ekibimiz sayesinde başvurunuzu anında değerlendirerek en hızlı şekilde personel yönlendirir. Ayrıca bulundurduğumuz bol yedek parça stoğumuz sayesindde arızanın giderilme sürecini minimum seviyeye indiriyoruz.

Bir önceki yazımız olan Klima Bakım Kadıköy başlıklı makalemizde Klima Bakım Kadıköy hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir