Kadıköy Klima Servisi İstanbul

Klimalar hem kışın hem de yazın sıkça kullanılan teknolojik araçlar arasında yer almaktadır. Klimaların yıl boyunca kullanımı sonucu birtakım arızalar oluşabilmektedir. Arıza oluşmasa dahi hijen ve sağlık koşullarının sağlanması için klimaların belirli aralıklarla temizlenmesi ve bakımının yapılması gerekmektedir. Kadıköy klima servisi bu konuda size hizmet vermeye hazırdır.

Neden Klima Bakımı Gereklidir?

Klimaların çalışma prensipleri gazlar aracılığıyla olmaktadır. Klima içerisinde yer alan bu gazlar sistemin ısıtma ve soğutma işlemlerini gerçekleştirir.Kullanılan gaz miktarının azaldığında klimanın çalışma performansı düşmektedir. Bu durumda hem yeteri düzeyde ısıtma ve soğutma işlemi olmayacak hem de klimanın elektrik tüketimi artacaktır. Bunun yanı sıra zaman içinde klimanın filtresinde tıkanmalar meydana gelir. Bu durumda yine klimanın çalışması aksatacak ve sağlık üzerinde olumsuz etkiler oluşturacaktır.

Kadıköy Klima Servisi, klimanızın tüm bakım ve diğer ihtiyaçlarını kaliteli ve uzman ekibiyle karşılayacaktır. Klima bakımının yanı sıra klima montajı ve klima gaz sarjı alanlarında da hizmet veren firma klimanızın her türlü sorununun giderilmesine yardımcı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Kartal Klima başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir