Kadıköy Klima

Kadıköy klima servisi

Kadıköy Klima servisi olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan bütün ilçelere klima servisi hizmetimiz bulunmaktadır. Sizde İstanbul’un Anadolu yakasında yaşıyorsanız klima montajı, tamiri ve bakımı konusunda irtibat numaralarımız daima açıktır. Klima arızaları için bizlere bu numaralardan ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin istek ve arzularına göre hizmet vermekteyiz. Dilerseniz evinizde dilerseniz de atölyemizde çalışmalar yapıyoruz. Ayrıca performansımıza göre ücret talep ediyoruz. Bugüne kadar memnun edemediğimiz hiçbir müşteri olmadı ve hiç olumsuz bir sonuç almadık.

Klima Temizliği Nasıl Yapılır?

Kadıköy klima servisi
Kadıköy klima servisi

Klima temizliği ancak alanında uzman kişilerin yapabileceği bir iştir. Biz Kadıköy klima servisi olarak uzun yıllardır klima sektöründeyiz ve bu işte oldukça tecrübeliyiz. Klima temizliğini kendiniz yapmaya çalışırsanız klimanızda belirli hasarlar oluşabilir ya da klimanız tam anlamıyla temizlenemez. Bu şekilde toz, kir ve mikroplar klimanızda kalır. Bu istenmeyen şeyler zamanla klimanıza yerleşerek size ve sevdiklerinize ciddi zararlar verebilir. Bu sebeple klimanızı bir klima servisine göstermeniz gerekiyor. Bizlere irtibat numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. İşimizi severek ve isteyerek yaptığımız için de müşterilerimizin memnuniyeti bizleri de mutlu ediyor.

Klima arızalarınızda ise klimanız sizlere belirli sinyaller gönderir. Bu sinyaller;

  • Klimanız eski performansında çalışmaz.
  • Klimanızda belirli kötü kokular meydana gelir.
  • Klimanız yeterince ısıtmaz ya da soğutmaz.

Yukarıdaki belirtilerden biri ya da birkaçı klimanızda oluşmuş ise klimanızda bir hasar vardır ya da klimanızın acilen temizlenmesi gerekiyordur. Bizler Kadıköy klima servisi olarak bu durumlarla baş etmeniz için yanındayız. Performansımız ölçüsünde fiyatlarla çalışmaktayız. Bu sebeple diğer klima servisleri gibi fazla ücret talep etmiyor sizlerin maddi durumunu da düşünüyoruz. Bu sebeple internet aramalarında gördüğünüz her klima servisine itibar etmemenizi diliyoruz. Çünkü bazı firmalar işlerinde oldukça acemi ve fazla ücret talep etmektedirler. Biz bu soygunculuklara oldukça karşıyız. Emeğimiz kadar para talep eden bir klima servisiyiz.

Klimanızı bizi aramadan önce kendiniz tamir etmeye çalışmayın. Bu şekilde klimanızın arızasının bozulmasını hatta klimanızı kaybetmenizi istemiyoruz. Öncelikle irtibat numaralarımızdan bizlerle iletişime geçmenizi diliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Kadıköy Klima Arçelik Servisi başlıklı makalemizde Kadıköy Klima Servisi ve klima hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir