Kartal Klima

Klimanızın zaman içerisinde verimi düşebilir ve çeşitli arızalarla karşılabilir. Bu gibi durumlarda uzman ekibiyle Kartal Klima Servisisize kaliteli ve güvenli bir hizmet sunar. Klimanın verimini düşüren durumlar çoğu zaman klimanın bakımsız kalması yüzündendir. Sürekli kullanıma bağlı olarak belli aralıklarla klima filtrelerinin temzilenmesi gerekmektedir. Filtre içinde biriken toz kalıntıları verimi düşürüken bir yandan da insan sağlığını bozabilmektedir.


Kartal Klima Servisinin Sunduğu Hizmetler Neler?

Klimayı aldığınızda yapılacak ilk işlem doğru ve güvenli montajdır. Bunun sağlanması için kaliteli uzman ekiple çalışmanız gerekir. Çünkü montoj işleminde klimanın iç ve dış ünitelerinin mesafesi ve konumu verim üzerinde etkilidir. Doğru bir montajla hem güvenlik hem de yüksek çalışma performansı sağlanmış olur. Kartal Klima Servisidoğru montajın yanı sıra kullanıma bağlı olarak oluşan arızaların tamiri ve bakım işlemlerini de yapmaktadır.
Bakımı yapılmayan klimaların performansı düşer ve fazladan enerji harcayarak elektrik faturanızı kabartır. Aynı zamanda temizliği yapılmamış klima mikrop saçar. Kartal Klima Servisi hem bütçeniz hem sağlınız için en doğru hizmeti sunuyor.

Bir önceki yazımız olan Çekmeköy Klima Servisi başlıklı makalemizde Çekmeköy Klima, Çekmeköy Klima Servis ve Çekmeköy Klima Servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir