Klima Servisi Fiyatları

Klima servisi kış aylarına oranla yaz aylarında daha çok ihtiyaç duyulan servis hizmetlerinden bir tanesidir. Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte birçok insan klima servis numaraları arayışına girmiştir. Burada müşterinin dikkat etmesi gereken birçok önemli nokta bulunuyor. Bunlar;

Klima servis hizmeti alacağınız kişi ya da kurumların güvenilir olmasına dikkat etmelisiniz. İnternet sitelerinde bulunan bazı numaralar klima bakımı ve tamiri konusunda pek de güvenilir olmayabilir. Bu numaraları ararken siteleri dikkatle incelemeli ve daha önce bu numaralardan hizmet alan yakınlarınız var ise onların yorumlarını dikkate almalısınız. Klima bakımı ve montajı uzmanlık gerektiren bir hizmettir. Bu hizmeti emin ellerden almanız gerekiyor. Biz bu sektörde yıllardır, müşteri memnuniyetine mazhar olmuş ve kendini bu alanda kanıtlamış bir firmayız. Ekibimiz için öncelikli unsur müşteri memnuniyetidir. Şu anda müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimiz ise;

  • Klima montajı
  • Klima bakımı
  • Klima gaz şarjı.

Söz verdiğimiz gibi müşterilerimize kaliteli ve titiz bir hizmet sunuyoruz. Klima bakım ve tamiri sonrasında evinizde herhangi bir çöp bırakmıyoruz. Özellikle montaj sonrası atıklarımızı iş bitiminde kendimiz çöpe bırakıyoruz. Çünkü bizler için asıl olan müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyeti önceliğimiz olmaktadır. Ayrıca klima bakım ve tamiri konusunda en uygun fiyatlar üzerinden çalışıyoruz. Günümüzde klima servisi fiyatları çoğu firma tarafından abartılıyor. Bizler ise müşterilerimizi düşünüp ona göre bir adım atıyoruz. Klima tamir ve bakımı konusunda en cazip fiyatlandırmayı kullanıyoruz. Hizmetimiz İstanbul ilinin Anadolu yakasındaki bütün içlere gelebilir. Klima tamiri ve bakımı konusunda Anadolu yakasının hangi ilçesinde ikamet ediyorsanız edin sizlere bir telefon numarası kadar yakınız. Klimanızda olası bir bozulma durumunda ya da rutin klima temizliklerinde fiyat düşünmeden bizi arayabilirsiniz.

Klimayı Kendim Tamir Edebilir Miyim?

Birçok müşterimiz bu soruyu bugünlerde bizlere yöneltiyor. Kendi başınıza klima tamiri ve bakımı hatta montajı yapmanız mümkün değildir. Bu alanlarda ancak profesyonel bir ekip çalışabilir. Gördüğümüz birçok olayda klimasını tamir etmek isteyen müşterimiz klimayı daha fazla bozmakta, hatta bazı durumlarda klima kullanılamaz duruma gelmektedir. Klima kullanılamaz duruma geldiği zaman artık bizlerin de elinden gelen bir şey olmamaktadır. Yani klima servisi fiyatları sizlere yüksek geldiğinde ya da boşuna para vermeyeyim düşüncesiyle davrandığınızda elinizde olan klimadan da olabilirsiniz. Bu sebeple tekrar klima alarak daha çok para harcayabilirsiniz. Klimanız arızalandığı zaman ya da klima montajı ve temizliği konusunda uzman bir klima servisini aramanız sizin için daha ekonomik ve garantili bir tercih olacaktır. Aksi taktirde cebinizden daha çok para çıkabileceğini aklınıza getirebilirsiniz. Klima montaj ve tamiri sizin başarılı olabileceğiniz bir konu değildir. Bunu ancak alanında profesyonel kişi ya da kişiler yapabilir.

Bir önceki yazımız olan Kombi Servisi Hizmeti Kartal başlıklı makalemizde Anadolu Kombi Servisi, dudullu kombi servisi ve kartal kombi servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir