Klozet Tamiri Anadolu Yakası

Klozet Tamiri

Klozet Tamiri
Doğru klozet kullanımı olmadığında, uzman bir yardım alarak klozet tamiri hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Gider borusunun tıkanmasının pek çok sebebi olabileceği gibi bunlardan biri de içine kaçan parfüm şişeleri olabilmektedir. Eğer Klozetin içine yabancı cisimler düşerse kesinlikle sifon düğmesine basıp kanalizasyona göndermemeniz gerekir. Bu klozetinizin tıkanmasına sebep olacaktır. Tıkanmaz denilen pek çok parça da aslında suyun önünde bir set oluşturarak bir tesisat hizmeti almayı gerektirecektir. Düşünülenin aksine bu tür cisimlerin borudan çıkarılması, o kadar da kolay değildir. Böyle durumlarda maalesef ki iğrenmeden elinize bir poşet geçirip içine kaçan cismi çıkarmanız gerekmektedir. Bazı durumlarda klozetin içine yemek döken insanlara bile rast gelinebilmektedir. Düşünmeden hareket edilmesi sonucu oluşan bu tür sıkıntılar da size tamir masrafı olarak geri dönecektir. Usta tamircilerin bile bazen uzun uğraşlar sonucu tamir etmesi ile iyileşebilmektedir.
Klozette Tıkanıklık Sebebi Ne Olabilir
Genelde bilinçsizce kullanıldığı için klozet tamiri ihtiyacı ortaya çıksa da bazen kaliteli bir malzemeden dolayı da arıza sebebi olabilmektedir. Ustaların gördüğü üzere genelde iç arızaların çoğu contanın erimesi nedeniyle olmaktadır. Bu rezervuar contası su boşalma haznesinin engellenmesi ise suyun içinden gelen kum tanecikleri yüzünden olur. Gene olarak yapılan tamiri kolaylaştırmak adına doldurma hazneleri bozulan rezervuarlar tamamen elden geçirilmeyerek sadece sökülen parçasının temizlenmesi amaçlanır. Peki, tıkanıklığın belirtileri neler olabilir?
Klozetin alt tarafından su geliyorsa
Belli su sızıntıları yaşanıyorsa
Klozet tıkanıyorsa
Klozetten kötü koku geliyorsa
Klozetten kötü koku gelmesi zaten belli bir tıkanıklık belirtisi olmaktadır. Bu sebeple bizim gibi uzman bir ekip kadrosundan profesyonel bir klozet tamiri hizmeti almanız izin için en iyisi olacaktır. Eğer akıtan rezervuar iç takımları değişmezse bu durum size yüksek su faturası olarak geri dönebilecektir. Bu sebeple bu tür durumlarda rezervuar iç takımlarının tamiri için de bizimle iletişime geçebilir ve hem profesyonel hem de makul fiyatlandırmalı bir hizmet yakalayabilirisiniz. Web sitemiz üzerinden de gerekli bilgilendirmeleri edinebilir ve verdiğimiz diğer hizmetler hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir