Pendik Klima Servisi

tuzla-klima-servisi

Klimaların uzun süre kullanım sonucunda bakıma gereksinimleri vardır. Aynı zamanda kullanım süresine ve kullanım şekline bağlı olarak parçalarında da arıza meyda gelmektedir. Pendik Klima Servisiarıza ve bakım konularında sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır. Yaz ve kış aylarının vazgeçilmez elektrikli eşyaları arasında yer alan klimaların bakımı hem verim sağlamak hem de sağlık açısından çok önemlidir.

Gaz sistemiyle çalışan klimalarda belli bir düzeyde gaz olmalıdır. Gaz seviye çok düştüğünde klimanın performansı da düşmektedir. Bu sebeple belirli dönemlerde servis çağırarak kontrol edilmesi gerekmektedir. Klimanız eğer istediğiniz seviyede ısıtma ve soğutma sağlayamıyorsa bakım zamanı gelmiş demektir. Ancak bu seviyeye gelmeden bakım yapılması klimanın ömrü için daha yararlı olacaktır.

 Klima Bakımı Neden Önemlidir?

Klimaların filtrelerinde zamanla toz ve kir birikimi olmaktadır Bu durum sağlık üzerinde olumsuz etkiler yaratır. Nefes darlığı ve alerjisi olan kişiler özellikle sağlık sorunu yaşayabilir. Aynı zaman da bakımsız kalan klimaların verimliliği düşer ve çok fazla elektrik tüketmeye başlar. Bu gibi durumların yaşanmaması adına Pendik Klima Servisi hizmetinizdedir.

Bir önceki yazımız olan Kartal Klima başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir