Sancaktepe Klima Servisi

Sancaktepe Klima Servisi, klima montajı, klima gaz sarjı ve klima bakımı gibi hizmetler vermektedir. Uzman ekibi ve kaliteli hizmetiyle klimalarda yaşana arızalar kolaylıkla çözülmektedir. Uuzun süre kullanılan klimaların bazı parçlarında eskimeler veya bozulmalar görülebilmektedir. Yanlış kullanım sonucu da arıza meydana gelmekte olup bakımsız kalan klimalarda da arıza görülmektedir. Bu sebeple de belirli zamanlarda mutlaka klima bakımı gereklidir.

Klima Bakımı Neden Gereklidir?

Isıtma ve soğutma işlemlerini gerçekleştiren klimalar zaman zaman bakımı ihtiyaç duyar. Klimanın filtresinde tıkanma ve toz birikimi olabilir. Bu durum bakımsızlık sebebiyle olmakta ve klimanın doğru çalışmasını engellemektedir. Bununla birlikte kir dolmuş filtreler insan sağlığını da bozmaktadır. Klimanın gaz sistemi de doğru çalışması için kontrol edilmelidir. Gaz yoğunluğunun azalmasına bağlı olarak klimanın performansı düşecektir. İstediğin ölçüde verim alamadığınız klima bir de yoğun elektrik gücü harcayarak faturanızı kabartacaktır.

Sancaktepe Klima Servisi sizlere klimanızın ömrünü uzatmak adına her türlü bakım olanağı sunmaktadır. Aynı zamanda bunu yaparken sağlığınızı da korumaktadır.

Bir önceki yazımız olan Kartal Klima başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir