Tuzla Arçelik Klima Servisi

Tuzla Arçelik Klima Servisi

Tuzla Arçelik klima servisi olarak yıllardır müşteri memnuniyeti olan klima servislerinden bir tanesidir. Uzun yıllardır bu sektörde olduğumuz için de alanımızda oldukça profesyoneliz. Ekibimiz güler yüzlü ve kaliteli bir ekiptir. Bugüne kadar hiçbir müşterimizden olumsuz dönüt almadık. Ayrıca performansımıza göre bir hizmet bedeli sunuyoruz sizlere. Başka klima servisleri gibi kat kat para talep etmiyoruz.

İşimiz insana hizmet işi olduğu için karşımızdaki müşterinin istek ve arzularına büyük önem veriyoruz. Klima montajı, tamiri ve temizliği gibi hizmetler vermekteyiz. Bu hizmetleri müşterimizin arzusuna göre ister evinde ister atölyemizde yapıyoruz. Randevularımızı müşterilerimizin boş günlerine göre veriyoruz. Bu şekilde de müşterilerimiz evde olduğu için daha mutlu oluyorlar.

Klimamı Kendim Tamir Edebilir Miyim?

Tuzla Arçelik Klima Servisi
Tuzla Arçelik Klima Servisi

Tuzla Arçelik klima servisi olarak bizlere böyle birçok soru yöneltilmektedir. Cevabımız ise hayır olmaktadır. Klimanızı kendiniz tamir etmeye çalışırsanız klimanız daha fazla bozulabilir. Yani az paradan kaçarken yeni bir klima almak zorunda kalabilirsiniz. Burada yapacağınız şey klimanızda bir arıza olduğunu anladığınız zaman bir klima servisini aramanızdır.

Eğer bu tür durumlarda arayacağınız bir klima servisi yok ise internet üzerinden araştırma yapabilirsiniz. Fakat bilmelisiniz ki profesyonel olmayan birçok kişi kendisini klima servisi olarak lanse etmektedir. Bu servislerin güvenilir olmasına özen gösterin.

Klimanız bozulduğu zamanlarda çeşitli sinyaller verir. Örneğin klimanızın temizliği yapılmadı ise kötü bir koku yaymaya başlar. Klimanızda zamanla toz, kir ve tüyler birikerek bakteri ve virüs oluşumuna zemin hazırlar. Belirli periyotlarla temizlik yaptırmazsanız da evinizde yaşayan kişilerin sağlığı olumsuz yönde etkilenir. Klimanın çıkardığı pis havayı soluduğunuz zaman akciğerlerinizde çeşitli hastalıklar oluşabilir. Akciğerlerinizde iltihaplanmalar oluşabilir. Kendinizi ve sevdiklerinizin sağlığını düşünerek klima temizliğinizi ihmal etmeyin. Özellikle kronik akciğer hastalıklarında olumsuz sonuçlar doğurabilir. Tuzla Arçelik klima servisi en kaliteli klima temizliğ iiçin daima aramalarınızı bekliyor. Kaliteli bir temizlik için irtibat numaralarımızdan bizlerle iletişime geçerek randevu talebi oluşturabilirsiniz. Bizlere güvenen hiçbir müşterimizin de yarı yolda kalmayacağını bilmenizi ve güvenmenizi en içten dileklerimizle sizlere söylemek istiyoruz.

Bir önceki yazımız olan Tuzla Klima Bakım Servisi başlıklı makalemizde klima, klima bakım ve kombi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir